Super TOC (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (23 entries)

en: Top
de: Oben

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: <none>
de: - keine -

en: Bottom
de: Unten

en: Node Types
de: Inhaltstypen

en: Other
de: Weitere

en: Appearance
de: Design

en: Basic settings
de: Grundeinstellungen

en: show
de: Anzeigen

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: White
de: Weiß

en: Black
de: Schwarz

en: Presentation
de: Präsentation

en: hide
de: Ausblenden

en: Contents
de: Inhalt

en: Light blue
de: Helles Blau

en: At least @a
de: Mindestens @a

en: Hide text
de: Text ausblenden

en: @e: At least @a
de: @e: Mindestens @a

en: Wrapping
de: Umhebend

en: Heading text
de: Text der Überschrift

en: Show hierarchy
de: Gliederung anzeigen
