Super TOC (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Top
el: Κορυφή

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: <none>
el: <κανένα>

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Other
el: Άλλο

en: Appearance
el: Εμφάνιση

en: Position
el: Θέση

en: Basic settings
el: Βασικές ρυθμίσεις

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: White
el: Λευκό

en: Black
el: Μαύρο
