Super TOC (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Top
gl: Superior

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Bottom
gl: Botón

en: Node Types
gl: Tipos de Nodo

en: Other
gl: Outro

en: Appearance
gl: Apariencia

en: Position
gl: Posición

en: Basic settings
gl: Axustes básicos

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: White
gl: Branco

en: Transparent
gl: Transparente

en: Black
gl: Negro

en: Presentation
gl: Presentación
