Super TOC (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: <none>
hr: %26lt;none%26gt;

en: Bottom
hr: Dno

en: Other
hr: Ostalo

en: Appearance
hr: Izgled

en: Position
hr: Pozicija

en: Basic settings
hr: Osnovne postavke

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Black
hr: Crna
