Super TOC (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Top
hu: Teteje

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: <none>
hu: < nincs >

en: Bottom
hu: Alja

en: Node Types
hu: Tartalomtípusok

en: Other
hu: Egyéb

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Basic settings
hu: Alapbeállítások

en: show
hu: megjelenítés

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: White
hu: Fehér

en: Transparent
hu: Átlátszó

en: Black
hu: Fekete

en: hide
hu: elrejtés

en: Contents
hu: Tartalom

en: Light blue
hu: Világoskék

en: At least @a
hu: legalább @a

en: @e: At least @a
hu: @e: Legalább @a

en: Wrapping
hu: Becsomagolás
