Super TOC (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Top
id: Atas

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: <none>
id: <nihil>

en: Bottom
id: Dasar

en: Node Types
id: Jenis Node

en: Other
id: Lainnya

en: Appearance
id: Penampilan

en: Position
id: Posisi

en: show
id: tampilkan

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: White
id: Putih

en: Black
id: Hitam

en: Light blue
id: Biru muda
