Super TOC (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Top
it: In cima

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: <none>
it: -nessuno-

en: Bottom
it: In fondo

en: Other
it: Altro

en: Appearance
it: Aspetto

en: Position
it: Posizione

en: Basic settings
it: Impostazioni di base

en: show
it: mostra

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: White
it: Bianco

en: Transparent
it: Trasparente

en: Black
it: Nero

en: hide
it: nascondi

en: At least @a
it: @a o successiva

en: @e: At least @a
it: @e: @a o successiva
