Super TOC (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: <none>
jv: <nihil>

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Other
jv: Liyané

en: Appearance
jv: Pakeliran

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
