Super TOC (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: <none>
kn: <ಏನೂ ಇಲ್ಲ>

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Appearance
kn: ಗೋಚರಿಕೆ(_A):

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Black
kn: ಕಪ್ಪು

en: Presentation
kn: ಪ್ರಸ್ತುತಿ

en: Contents
kn: ಒಳ ಅಂಶಗಳು
