Super TOC (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Top
ku: سەرەوە

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: <none>
ku: <هیچ>

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Other
ku: هیتر

en: Appearance
ku: شێوەکاری

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Black
ku: ڕەش
