Super TOC (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Top
lt: Viršus

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: <none>
lt: -joks-

en: Bottom
lt: Apačia

en: Node Types
lt: Mazgo tipas

en: Other
lt: Kiti

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Position
lt: Pozicija

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: White
lt: Baltas

en: Transparent
lt: Permatomas

en: Black
lt: Juoda
