Super TOC (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Top
lv: Augša

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: <none>
lv: <neviena>

en: Bottom
lv: Apakša

en: Other
lv: Citi

en: Appearance
lv: Izskats

en: Position
lv: Pozīcija

en: show
lv: rādīt

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: White
lv: Balts

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

en: Black
lv: Melns

en: hide
lv: slēpt
