Super TOC (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Top
mn: Дээд

en: Bottom
mn: Доод

en: Appearance
mn: Харагдац

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
