Super TOC (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Other
my: အခြား

en: Appearance
my: အသွင်အပြင်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
