Super TOC (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Top
oc: Naut

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: <none>
oc: --pas cap--

en: Bottom
oc: Bas

en: Other
oc: Autre

en: Appearance
oc: Aparéncia

en: Position
oc: Posicion

en: Basic settings
oc: Paramètres de basa

en: show
oc: afichar

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: White
oc: Blanc

en: Black
oc: Negre
