Super TOC (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Top
pl: Góra strony

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: <none>
pl: &lt;brak&gt;

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Node Types
pl: Typy węzłów

en: Other
pl: Inne

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Position
pl: Pozycja

en: Basic settings
pl: Ustawienia podstawowe

en: show
pl: wyświetl

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: White
pl: Biały

en: Transparent
pl: Przeźroczysty

en: Black
pl: Czarny

en: Presentation
pl: Prezentacja

en: hide
pl: ukryj

en: At least @a
pl: Przynajmniej @a

en: Show text
pl: Pokaż tekst
