Super TOC (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Top
ro: Sus

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: <none>
ro: <nimic>

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Other
ro: Altele

en: Appearance
ro: Aspect

en: Position
ro: Poziţie

en: Basic settings
ro: Setări de bază

en: show
ro: arată

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Black
ro: Negru
