Super TOC (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Top
sk: Navrch

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: <none>
sk: <žiadne>

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Node Types
sk: Typy uzlov

en: Other
sk: Ostatné

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Position
sk: Pozícia

en: Basic settings
sk: Základné nastavenia

en: show
sk: zobraziť

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: White
sk: Biela

en: Black
sk: Čierna

en: hide
sk: skryť
