Super TOC (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Top
ta: மேல்

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: <none>
ta: <இல்லை>

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Appearance
ta: தோற்றம்

en: Position
ta: இடம்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Black
ta: கருப்பு
