Super TOC (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Top
te: పైన

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: <none>
te: <ఏమీలేదు>

en: Other
te: ఇతర

en: Appearance
te: రూపురేఖలు

en: Position
te: స్థానం

en: Basic settings
te: ప్రాథమిక అమరికలు

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Black
te: నలుపు
