Super TOC (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Other
th: อื่นๆ

en: Appearance
th: การแสดงผล

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Black
th: สีดำ
