Super TOC (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Top
tr: En üst

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Bottom
tr: Alt

en: Node Types
tr: Düğüm Türleri

en: Other
tr: Diğer

en: Appearance
tr: Görünüm

en: Position
tr: Konum

en: Basic settings
tr: Temel ayarlar

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: White
tr: Beyaz

en: Transparent
tr: Şeffaf

en: Black
tr: Siyah

en: At least @a
tr: En azından @a
