Super TOC (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Top
uk: Зверху

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: <none>
uk: <нічого>

en: Bottom
uk: Знизу

en: Node Types
uk: Типи матеріалу

en: Other
uk: Інше

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Position
uk: Позиція

en: Basic settings
uk: Основні налаштування

en: show
uk: показати

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: White
uk: Білий

en: Transparent
uk: Прозорий

en: Black
uk: Чорний

en: Presentation
uk: Вигляд

en: hide
uk: приховати

en: Contents
uk: Вміст

en: At least @a
uk: Щонайменше @a

en: Show text
uk: Показати текст

en: @e: At least @a
uk: @e: Щонайменше @a

en: Wrapping
uk: Відображення
