Super TOC (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Top
ar: الأعلى

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: <none>
ar: <لا يوجد>

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Other
ar: آخر

en: Appearance
ar: المظهر

en: Position
ar: الوضع

en: show
ar: إظهار

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: White
ar: أبيض

en: Black
ar: أسود

en: hide
ar: إخفاء

en: Hide text
ar: إخفاء النص
