Super TOC (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Top
ast: Cimeru

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: <none>
ast: <nengún>

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Other
ast: Otru

en: Appearance
ast: Aspeutu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
