Super TOC (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Bottom
az: Aşağı

en: Other
az: Digər

en: Appearance
az: Görünüş

en: Position
az: Vəzifə

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: White
az: Ağ
