Super TOC (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Top
ca: Part superior

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: <none>
ca: Cap

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Node Types
ca: Tipus de node

en: Other
ca: Altres

en: Appearance
ca: Aparença

en: Position
ca: Posició

en: Basic settings
ca: Paràmetres bàsics

en: show
ca: mostra

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: White
ca: Blanc

en: Black
ca: Negre

en: Presentation
ca: Presentació

en: hide
ca: amaga

en: Contents
ca: Continguts
