Super TOC (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: <none>
cy: <dim>

en: Node Types
cy: Mathau nôd

en: Other
cy: Arall

en: Position
cy: Lleoliad

en: Basic settings
cy: Gosodiadau sylfaenol

en: Black
cy: Du
