Super TOC (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: <none>
da: - ingen -

en: Bottom
da: Bund

en: Other
da: Anden

en: Appearance
da: Udseende

en: Position
da: Placering

en: Basic settings
da: Basale indstillinger

en: show
da: vis

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: White
da: Hvid

en: Transparent
da: Gennemsigtig

en: Black
da: Sort

en: hide
da: gem
