Super TOC (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Top
et: Ülesse

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: <none>
et: &lt;puudub&gt;

en: Bottom
et: Alumine

en: Node Types
et: Sisutüübid

en: Other
et: Muu

en: Appearance
et: Välimus

en: Position
et: Asukoht

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: White
et: Valge

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Black
et: Must
