Super TOC (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Top
eu: Goian

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Bottom
eu: Behean

en: Other
eu: Bestea

en: Appearance
eu: Itxura

en: Position
eu: Kokapena

en: Basic settings
eu: Oinarrizko ezarpenak

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Black
eu: Beltza
