Super TOC (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: <none>
fi: <ei mitään>

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Node Types
fi: Sisältötyypit

en: Other
fi: Muu

en: Appearance
fi: Ulkoasu

en: Position
fi: Sijoitus

en: Basic settings
fi: Perusasetukset

en: show
fi: näytä

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Transparent
fi: Läpinäkyvä

en: Black
fi: Musta

en: hide
fi: piilota

en: At least @a
fi: Vähintään @a
