Super TOC (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Top
fr: Haut

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: <none>
fr: --aucun--

en: Bottom
fr: Bas

en: Node Types
fr: Types de nœuds

en: Other
fr: Autre

en: Appearance
fr: Apparence

en: Basic settings
fr: Paramètres de base

en: show
fr: afficher

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: White
fr: Blanc

en: Black
fr: Noir

en: Presentation
fr: Présentation

en: hide
fr: masquer

en: Contents
fr: Contenu

en: Light blue
fr: Bleu clair

en: At least @a
fr: Au moins @a

en: Wrapping
fr: Conteneur
