Super TOC (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Top
he: עליון

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: <none>
he: <ללא>

en: Bottom
he: למטה

en: Other
he: אחר

en: Appearance
he: מראה

en: Position
he: מיקום

en: Basic settings
he: הגדרות בסיסיות

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: White
he: לבן

en: Black
he: שחור
