Super TOC (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Top
hi: ऊपर

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: <none>
hi: <कोई नहीं>

en: Bottom
hi: तल

en: Other
hi: अन्य

en: Appearance
hi: भेष

en: Position
hi: स्थान

en: Basic settings
hi: बेसिक सेटिंग्स

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Black
hi: काला

en: At least @a
hi: कम से कम @a

en: @e: At least @a
hi: @e: कम से कम @a
