Super TOC (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Top
hy: Վերև

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք

en: Left
hy: Ձախ
