Super TOC (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Top
is: Toppur

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: <none>
is: <enginn>

en: Appearance
is: Útlit

en: Position
is: Staðsetning

en: Basic settings
is: Grunnstillingar

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Black
is: Svartur
