Super TOC (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Top
ja: トップ

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: <none>
ja: <なし>

en: Bottom
ja: ボトム

en: Node Types
ja: ノードタイプ

en: Other
ja: その他

en: Appearance
ja: テーマ

en: Position
ja: ポジション

en: Basic settings
ja: 基本設定

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: White
ja: 白

en: Transparent
ja: 透過

en: Black
ja: ブラック
