Super TOC (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Top
ka: ზედა

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: <none>
ka: <არცერთი>

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Other
ka: სხვა

en: Appearance
ka: იერსახე

en: Position
ka: პოციზია

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
