Super TOC (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Top
km: កំពូល

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: <none>
km: <គ្មាន>

en: Bottom
km: បាត

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Appearance
km: រូប​រាង

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Black
km: ខ្មៅ
