Super TOC (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Top
nl: Bovenaan

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: <none>
nl: -geen-

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Node Types
nl: Nodetypen

en: Other
nl: Andere

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Position
nl: Positie

en: Basic settings
nl: Basisinstellingen

en: show
nl: tonen

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: White
nl: Wit

en: Transparent
nl: Transparant

en: Black
nl: Zwart

en: Presentation
nl: Presentatie

en: hide
nl: verbergen

en: Contents
nl: Inhoud

en: Light blue
nl: Lichtblauw

en: At least @a
nl: Tenminste @a

en: @e: At least @a
nl: @e: Tenminste @a

en: Wrapping
nl: Omsluiten
