Super TOC (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Top
fa: بالا

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Bottom
fa: پایین

en: Other
fa: ساير

en: Appearance
fa: ظاهر

en: Position
fa: موقعیت

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: White
fa: سفید
