Super TOC (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Other
ps: نور

en: Appearance
ps: ښكاره

en: Position
ps: ځاى

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی
