Super TOC (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Top
pt: Superior

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: <none>
pt: «nenhum»

en: Bottom
pt: Inferior

en: Node Types
pt: Tipos de conteúdo

en: Other
pt: Outros

en: Appearance
pt: Aparência

en: Position
pt: Posição

en: Basic settings
pt: Configurações básicas

en: show
pt: mostrar

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: White
pt: Branco

en: Transparent
pt: Transparente

en: Black
pt: Preto

en: hide
pt: esconder

en: Contents
pt: Conteúdos

en: At least @a
pt: Pelo menos @a

en: Wrapping
pt: Empacotamento
