Super TOC (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Top
ru: Вверху

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: <none>
ru: <нет>

en: Bottom
ru: Снизу

en: Node Types
ru: Тип материалов

en: Other
ru: Другое

en: Appearance
ru: Оформление

en: Position
ru: Позиция

en: Basic settings
ru: Базовые настройки

en: show
ru: показать

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: White
ru: Белый

en: Transparent
ru: Прозрачный

en: Black
ru: Чёрный

en: Presentation
ru: Представление

en: hide
ru: скрыть

en: Light blue
ru: Светло-синий

en: At least @a
ru: меньше @a

en: Show text
ru: Показать текст

en: @e: At least @a
ru: @e: Как минимум @a

en: Wrapping
ru: Обворачивание
