Super TOC (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Top
sl: Na vrhu

en: <none>
sl: <brez>

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Appearance
sl: Izgled

en: Position
sl: Položaj

en: White
sl: Bela
