Super TOC (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Top
sv: Överst

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: <none>
sv: &lt;ingen&gt;

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Other
sv: Övriga

en: Appearance
sv: Utseende

en: Basic settings
sv: Grundläggande inställningar

en: show
sv: visa

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: White
sv: Vit

en: Transparent
sv: Genomskinlig

en: Black
sv: Svart

en: At least @a
sv: Åtminstone @a
