Super TOC (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Other
ug: باشقا

en: Appearance
ug: بەت يۈزى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: White
ug: ئاق

en: Black
ug: قارا
