Super TOC (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Top
vi: Đầu

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: <none>
vi: <không>

en: Bottom
vi: Cuối

en: Other
vi: Khác

en: Appearance
vi: Hình thức

en: Position
vi: Vị trí

en: Basic settings
vi: Các thiết lập cơ bản

en: show
vi: hiện

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Transparent
vi: Trong suốt

en: Black
vi: Đen

en: hide
vi: ẩn

en: Contents
vi: Nội dung

en: Show text
vi: Hiện văn bản
