SuperClean (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: المساعدة

en: Footer
ar: التذييل

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية
